0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Не'рѓосувачки челик+Алуминиум Поддршка за монтирање со предни и задни горни раце за Traxxas 1/10 Maxx со WideMaxx Monster Truck 89086-4 - 28pc Постави зелена боја

Не'рѓосувачки челик+Алуминиум Поддршка за монтирање со предни и задни горни раце за Traxxas 1/10 Maxx со WideMaxx Monster Truck

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Направено од не'рѓосувачки челик и алуминиум за поголема јачина и одржува светлина во тежината. Прилагодлива должина за да одговараат на различни начини на игра. Пакетот вклучува : горните раце-4 PC; Пин од не'рѓосувачки челик 4x33-4pcs; Пин од не'рѓосувачки челик 4x43-4pcs; Не'рѓосувачки челик рамна завртка за глава 3x8-8pcs; Мијалник од не'рѓосувачки челик 3м-8 парчиња. Оригинален број на делот за акции : 8998. ќе одговара : Traxxas 1/10 Maxx со Wide Maxx Monster Truck 89086-4. Направено од не'рѓосувачки челик и алуминиум за поголема јачина и одржува светлина во тежината. Прилагодлива должина за да одговараат на различни начини на игра. Пакетот вклучува : горните раце-4 PC; Пин од не'рѓосувачки челик 4x33-4pcs; Пин од не'рѓосувачки челик 4x43-4pcs; Не'рѓосувачки челик рамна завртка за глава 3x8-8pcs; Мијалник од не'рѓосувачки челик 3м-8 парчиња. Оригинален број на делот за акции : 8998. ќе одговара : Traxxas 1/10 Maxx со Wide Maxx Monster Truck 89086-4. Не'рѓосувачки челик+Алуминиум Поддршка за монтирање со предни и задни горни раце за Traxxas 1/10 Maxx со Wide Maxx Monster Truck 89086-4 - 28pc Постави зелена боја.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат