0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Спреј Лепило, 24 fl oz, Аеросол Може

Спреј Лепило, 24 fl oz, Аеросол Може

DEN 1323.20
Достапно за нарачка

Залиха

● Лепило за прскање, 24 fl oz, Аеросолна Конзерва. ● Почнува Да Се Зацврстува-Лепила : 1 до 5 мин. ● Тип На Контејнер-Лепила : Аеросолна Конзерва. € Тип : Полистирен Сврзување, Превртен. ● Тежина На Содржина НА VOC : 472 g/L. ® Лепило За Прскање, 24 fl oz, Аеросолна Конзерва. ● Почнува Да Се Зацврстува-Лепила : 1 до 5 мин. ● Тип На Контејнер-Лепила : Аеросолна Конзерва. € Тип : Полистирен Сврзување, Превртен. ● Тежина На Содржина НА VOC : 472 g/L. 78 I Лепило За Прскање, Чиста Боја На Лепило, Големина На Контејнер 24 fl oz, Аеросолна Конзерва Од Типот На Контејнер, Лепило За Прскање Од Типот На Производ, Чипка Со Шема На Прскање, Работно време 1 min, Карактеристики Дизајнирани Специјално За Поврзување На Полистиренски Пени Што Се Шират, Формира Врска Посилна Од Полистиренската Пена, Превртена, Отпорна На Топлина Не, Висока Тактика Не, Внатрешност/Надворешен Ентериер Само, низок мирис не, СТАНДАРДИ LEED, Voc Содржина Тежина 472 G/L, Водоотпорност Не Отпорни На Вода.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат