0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Адидас Оригиналс женски Трефоил Худи

Адидас Оригиналс женски Трефоил Худи

DEN 248.80
Достапно за нарачка

Залиха

100% памук. Увезени. Затворање на чипка. Машинска миење. Women'sенска качулка за студени денови. Редовно вклопување : Не е тесно и не е лабаво, совршено вклопување помеѓу. Hood Cord Hood : Повлечете го аспираторот, извадете ги жиците и прилагодете се на себе. Kangеб на кенгур : Чувајте мали предмети на дофат. Подобро памук : Нашите памучни производи поддржуваат поодржливо земјоделство со памук. Trefoil дебитираше во 1972 година и оттогаш прави наслови. Изложувајќи чист стил на адидас, оваа маичка се издвојува со иконскиот лого на Трефил од предната страна. Мекиот пуловер е изработен од француски Тери за пријатна изглед и чувство. Колекцијата „Адиколор“ инспирирана од „Адидас наследство“, Адиколор е автентична, но модерните иконски детали, големо лого на Трефил ја покажува гордоста на Адидас.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат