0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Адидас Машки Даниел Патрик Х Хопс Худи

Адидас Машки Даниел Патрик Х Хопс Худи

DEN 1440.00
Достапно за нарачка

Залиха

100% Полиестер. Затворање на чипка. 100% полиестер. мрежа поставата во хауба. кенгур џеб. врвка за влечење на дното. Со качулка. Даниел Патрик ги помина раните денови како спортист, па не е изненадување што неговата етикета е во тешка ротација меѓу добрите. Инспириран од одличното отворено, овој кошаркарски дуксер адидас покажува readyетика подготвена за патека со детали плетени со вафли и прилагодливи банџи. Лабавото сечење го олеснува слојот каде и да ве однесе играта. Со купување на памучни производи од нас, вие поддржувате поодржливо одгледување памук.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат