0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Де Сото Менс Ривиера Три Краток

Де Сото Менс Ривиера Три Краток

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Ја подобри издржливоста. Да, оваа ткаенина е потрајна, што е важно во област каде што ќе се триете со седло и каде што бутовите на некои луѓе се тријат заедно. Скромност панел. Оваа ткаенина воопшто не е дијафанозна (што значи дека не е проѕирна). Побрзо : додавањето на панелите За Подигнување на предната и задната Страна го прави овој тришорт побрз и нема негативни влијанија кога се носи со мокар. С Половината 24 "-27", М Половината 27" -32", Л Половината 32" -35", XL Половината 35" -41", XXL Половината 41"-46". 2013 модел сега тука! Сега со 2 Џебови Со Капак За Вода за да го држите целото тркачко гориво или опрема додека сте на возење или трчање. Ова е трикратно натпреварување На Десото на Врвот на линијата. Се одликува со двојна лента За нозе на компресорот Форца за максимална поддршка во тетивата и квадрицепсите. Телото со низок пресек на краткиот е Лифтфолија со ладна црна боја и доаѓа со беспрекорна Пловна Подлога Десото (едноделно, 4-насочно истегнување, беспрекорно, пловно) со сопствена графика. Оваа ставка не е наменета за повторна употреба како костим за капење во хлориран базен. Должини на рабовите : С-8", М-8,5", Л-9", ХЛ-9,5" Должини На Рабовите : С-20 см, М-22 см, Л-23 см, ХЛ-24 см. Произведено во САД. Панелите За Лифтфоил во центарот нудат голем број придобивки : .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат