0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јога шорцеви дами летни спортски шорцеви дами кои работат со високи шорцеви за обука на половината

Јога шорцеви дами летни спортски шорцеви дами кои работат со високи шорцеви за обука на половината

DEN 2928.48
Достапно за нарачка

Залиха

Со џебови, патувањето е поудобно. Двоен слој : Тениско здолниште со вградени шорцеви за да ви даде одредено безбедносно/истегнување на затворањето. Еластична половината и слабеењето на абдоменот. Карактеристики на производот : Висока еластичност, удобност, здравје и дишење. Сценари за употреба : Јога, фитнес, трчање, велосипедски шорцеви, спорт на отворено. Со џебови, патувањето е поудобно. Двоен слој : Тениско здолниште со вградени шорцеви за да ви даде одредено безбедносно/истегнување на затворањето. Еластична половината и слабеењето на абдоменот. Карактеристики на производот : Висока еластичност, удобност, здравје и дишење. Сценари за употреба : Јога, фитнес, трчање, велосипедски шорцеви, спорт на отворено. Со џебови, патувањето е попогоден слој : тениско здолниште со вградени шорцеви за да ви даде одредена безбедност на движење/строго затворање на половината и абдомен Слимминг Производство Карактеристики : Висока еластичност, удобност, здравје и дишење. шорцеви, спортови на отворено.Материјал : Полиестер фибердимензии : m, l, xlpackage вклучува : шорцеви * 1 (не вклучува други предмети за демонстрација) Совети : 1. Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно пред да купите. Ако не знаете како да изберете големина, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти2. Ве молиме, дозволете разлика од 2-3 см поради рачното мерење. (1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) 3. Ако вашата големина е помеѓу две димензии, ве молиме изберете поголема големина. Со лагер со висока половината за брза теретана спортски спортски шорцеви со џебови со патенти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат