0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
КОЖНА Актовка SJYDQ За Мажи Компјутерска Торба Торба За Лаптоп Водоотпорна Ретро Торба За Гласници За Деловни Патувања За Мажи Голема Торба

КОЖНА Актовка SJYDQ За Мажи Компјутерска Торба Торба За Лаптоп Водоотпорна Ретро Торба За Гласници За Деловни Патувања За Мажи

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

●Добар Квалитет : актовката е изработена од кожа со облога отпорна на кинење. Хардверските делови се направени од легура. Затворање на патент за ваша безбедност. Отстранлив и прилагодлив ремен за рамо. ●Структура : 2 голема внатрешна преграда + 1 внатрешен џеб со патент. Надворешен 1 џеб.Торбата за лаптоп лесно го држи вашиот лаптоп помалку од 14 инчи, датотека А4 и други деловни работи. ①Практично : актовката нуди класичен стајлинг во висококвалитетна кожа.Крајната торба за современиот деловен човек кој го цени и стилот и функционалноста. ●Димензии : (Л) 36 см х (Ш) 10 см х (Ч) 23 см. ●Sevice : ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не и известете не. Ние ќе го решиме проблемот додека не сте задоволни. ●Добар Квалитет : актовката е изработена од кожа со облога отпорна на кинење. Хардверските делови се направени од легура. Затворање на патент за ваша безбедност. Отстранлив и прилагодлив ремен за рамо. ●Структура : 2 голема внатрешна преграда + 1 внатрешен џеб со патент. Надворешен 1 џеб.Торбата за лаптоп лесно го држи вашиот лаптоп помалку од 14 инчи, датотека А4 и други деловни работи. ①Практично : актовката нуди класичен стајлинг во висококвалитетна кожа.Крајната торба за современиот деловен човек кој го цени и стилот и функционалноста. ●Димензии : (Л) 36 см х (Ш) 10 см х (Ч) 23 см. ●Sevice : ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не и известете не. Ние ќе го решиме проблемот додека не сте задоволни. Машка Актовка Кожна Лаптоп Торба За Рамо Деловна Чанта Чанта За Гласници Чанта За Вкрстено Тело За Машки, Кафеав Добар Квалитеткастата чанта е изработена од кожа со облога отпорна на кинење. Хардверските делови се направени од легура. Затворање на патент за ваша безбедност. Отстранлив и прилагодлив ремен за рамо.Структура2 голем внатрешен оддел + 1 внатрешен џеб со патент. Надворешен 1 џеб.Торбата за лаптоп лесно го држи вашиот лаптоп помалку од 14 инчи, датотека А4 и други деловни работи.Практична актовката нуди класичен стил во висококвалитетна кожа.Крајната торба за современиот деловен човек кој го цени и стилот и функционалноста.Димензии (Л) 36 см х (Ш) 10 см х (Ч) 23 см.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат