0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
DOITOOL Пренослив Режач Пренослив Режач Пренослив Режач 1 Комплет Рачен Држач За Мокса Стап Мокса Ролни Моксибустион Режач Алатка Мокса Снабдување Вакуум Стојат Ваку?

DOITOOL Пренослив Режач Пренослив Режач Пренослив Режач 1 Комплет Рачен Држач За Мокса Стап Мокса Ролни Моксибустион Режач Алатка

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Поради малата тежина и малата големина, погоден е за вадење. Висококвалитетен материјал со стабилни перформанси и долго време на услуга. Comfortableономска рачка, удобна за држење, не се лизга и заштедува време. Погоден за вратот, грбот, градите, стомакот и така натаму. Моксибустијата и масажата се синхронизираат, а ефектот е значително двојно зголемен. Опис дали барате професионална, но сепак прифатлива кутија за масажа со меридијан со моксибустија? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата професионална меридијанска кутија за моксибустија мора да ги задоволи вашите потреби. Едноставен и лесен за употреба. Можете да го користите за масажа на вашето тело. Карактеристики-Боја : Светло-Кафеава.- Материјал : Дрво, нерѓосувачки челик.- Големина : Околу 26. 30Х10. 30Х7. 50см/ 10. 34Х4. 05Х2. 95 инчи.- Висококвалитетен материјал со стабилни перформанси и долго време на услуга.- Ergономска рачка, удобна за држење, не се лизга и заштедува време.- Поради малата тежина и малата големина, погоден е за вадење.- Моксибустијата и масажата се синхронизираат, а ефектот е значително двојно зголемен.- Погоден за вратот, грбот, градите, стомакот и така натаму. Пакет Вклучувајќи 1 x држач За Моксибусија 1 x шило 1 x moxa стап.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат