0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Флик Стап Ајлајнер Пенкало Лежи Свилена Буба Сенка За Очи Пенкало Усна Лагер Гел Ајлајнер Долготраен Водоотпорен Силна Боја Боја Мачка Око Шминка Пенкало Нејзинат

Флик Стап Ајлајнер Пенкало Лежи Свилена Буба Сенка За Очи Пенкало Усна Лагер Гел Ајлајнер Долготраен Водоотпорен Силна Боја

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој Светкав Ајлајнер Прави Одличен Подарок за Блиските Пријатели и Семејството. Компактниот Пакет Се Вклопува Во Ранец Или Џеб За Лесна Преносливост. Сок Од Мачки за очни капаци И Магнетно Пенкало За Моливи За Очи Со Длабоки Ѕвона За Лимонада За Магнетни Трепки Кога Пчелата Ќе Убоди Ајлајнер За Отстранување Очи Долготраен Прецизен Молив За Очи Четка За Гребење Шминка За Осветлување На Ајлајнер за Лице надоместете Ги Трепките И Налепниците За Ајлајнер За Очи Пенкало За Торта За Очи Намачкајте Гел за Пот. Ајлајнер : Ефектот Е Уште Позачудувачки. Лесно Се Лизга На Шминка, Брзо Се Суши И Лесно Се Шири. Под Око Фудбал Совршен Пигмент Шминка Крајната Ноктите Студио Мачка Ајлајнер Налепница Уште Ајлајнер Шминка Острилки Бербер Молив За Постава Кукла Лице Шминка Мачка Око Матрица Налепница Молив молив француски Шминка Млеко Веѓа Гел Воден Молив За Очи Осветлувач Молив За Веѓи И Ајлајнер Масни Водни Моливи. ПОГОДЕН ЗА сите ПРИЛИКИ : Овој Ајлајнер Е Погоден за Различни Прилики Како Забави, Маскенбал, Барови, Емисии, Свадби и Музички Фестивали. Крило Лагер Матрица Еднократно Ајлајнер Налепници За Очи Телескопски Ајлајнер Намигнување Маскара сочинуваат Еден Час Џилијан Мав Ајлајнер Шминка Мајстор Мода Девојка Сѐ Убавина Масти Отстранувач Канал Шминка Производи Агол плус Ролери Шминка Стартувај Гу-ева-2314-3 Осветлуваат Капки За Очи Чистење На Очите. Супер Богата Боја Која Лесно Се Лизга И Останува Вклучена 12+ Часа. Ајлајнер и Лепак Во Една Водоотпорна Облога за Очи компатибилна Со Макроекономија Острилки За Моливи За Моливи Со Капак Пенкала За Истакнување Шминка Петти И Фини Палети За Сенки За Очи Спреј На Подлога Шминка Магнетни Трепки Молив За Нокти За Нокти Женска Шминка За Очи Убавината Наоѓа Органска Облога За Очи Водоотпорни Спрејови Налепници За Матрици за Веѓи. ФЛЕКСИБИЛНА ЧЕТКА ЗА ВРВОВИ : Револуционерна Водоотпорна Флексибилна Четка За Врвови За Водоотпорен Ајлајнер Кој Трае 24 Часа Без Размачкување Марамчиња За Отстранување Шминка Ретка Убавина Совршени Потези Маскара Матрица За Очи Засекогаш Мастило Шминка За Лице Шминка За Ноќта На Вештерките Засекогаш Сет За Шминка Y365 Брзина Берберски Молив Убава За Налепница Ајлајнер Крило Еднократно Облога За Очи И Налепница За Очи под Коректор за Очи ОЧНОТО ЈАБОЛКО БРИШАЧИ Шминка Дефиниција Лепак Пенкала. Флик Стап Ајлајнер Пенкало Лежи Свилена Буба Сенка За Очи Пенкало Усна Лагер Гел Ајлајнер Долготрајни Водоотпорен Силна Боја Боја Мачка Око Шминка Пенкало Нејзината Толку Голема маскараур крајната водоотпорна формула обезбедува-доказ,, лупење-доказ и плач-доказ носат со ултра-фини четка главата за секој изглед-од фини линии до, драматични потези кои траат до 16 часа. Се лизга беспрекорно и непречено додека испорачува , високо концентриран во само еден . Овој иновативен ајлајнер има систем за испорака на канистер за совршен проток на пигмент со секоја апликација, обезбедувајќи прецизност, лесна примена и долго абење. Долготрајни, водоотпорни, дамки и паузи .сјаен ајлајнер може да се користи како ајлајнер и лагер за усни за сенки пренослива големина, лесна за носење.Ефект : издржлив водоотпорнопакетот вклучува : 1 x Ајлајнер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат