0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гламнетички Магнетни Трепки Со Соништа За Какао Магнетски Фломастер-Детиште &засилувач; Bover Bab Бебе / Еднократно Вештачки Трепки / Кафеава Водоотпорен Лагер Пенкало

Гламнетички Магнетни Трепки Со Соништа За Какао Магнетски Фломастер-Детиште &засилувач; Bover Bab Бебе / Еднократно Вештачки

DEN 1317.92
Достапно за нарачка

Залиха

Вегански и Без Суровост Вештачки Трепки-Направени од синтетички влакна со највисок квалитет, вештачкото визон изгледа и делува исто како вистинската работа. Сите Гламнетички Трепки обезбедуваат лесно, меко чувство со мало виткање за да го зајакнат и подобрат вашиот изглед. Природен Кафеав Магнетски Ајлајнер : Нашиот високо пигментиран Какао Сонува кафеав магнетски молив за очи бара минимално време на чекање и обезбедува целодневно држење за вашите најдолги денови и најлуди ноќи. Брза, Забавна И Без Напор Апликација-нема лепак, никогаш! Нашата лента за магнетни трепки со силно држење брзо се прилепува на магнетниот ајлајнер. Лесно за прилагодување и отстранување. Одлично за сите возрасти!. Водоотпорен, Отпорен На Дамки И Отпорен На Пот : овој будалест и прецизен течен магнетски ајлајнер нуди крајна сила и држење за да ги задржите Вашите Гламнетички трепки на место, без разлика на се!. Магнетна Лента Со силно Држење-знаеме што ви треба : Издржливи, отпорни На ветер, трепки отпорни на вода и пот што треба да ги носите цел ден и ноќ-затоа ви го даваме!. Што Има Во Кутијата - 1 Пар Вештачки Трепки од Визон внатре во 1 магнетна кутија за носење. Магнетниот ајлајнер се продава одделно. Чувајте ги трепките безбедни во нивната магнетна торбичка за носење и тие ќе траат до 60 носења. Гламнетички Магнетни Трепки Со Соништа За Какао Магнетен Фломастер-Детиште И Бовер Бебе Еднократно Вештачки Визон Трепки Кафеава Водоотпорен Лагер Пенкало.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат