0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тенок Молив За Очи Водоотпорен Молив За Очи Тенок Прецизен Целодневен Црн Молив За Очи Со Течна Шминка За Жени 1мл Пенкало За Ајлајнер за Бришење

Тенок Молив За Очи Водоотпорен Молив За Очи Тенок Прецизен Целодневен Црн Молив За Очи Со Течна Шминка За Жени 1мл Пенкало За

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Нашиот Ајлајнер Има Формула За брзо сушење, Водоотпорна За Да Се Осигура Дека Вашата Шминка Останува Долготрајна и Полна Со Боја во текот на Денот. ®Костум За Сите Прилики, Совршен За Многу Прилики, Како Што Се Секојдневно Работење, Ноќта На Вештерките, Свадба, Роденденска Забава, Козметичко Шоу, Шоу Во Живо И Забава За Танцување. Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Најдобро Решение Ако Не Се Во Квалитет. Ние Навистина Го Цениме Тоа Ако Ни Дадете Шанса Да Го Решиме Проблемот. Лесно Со Отстранувач На Шминка, Брзо И Чисто, никогаш Не Грижете се .Исто Така, Може Да Се Отстрани Со Топла Вода, А Потоа Нежно Исчистете Со Масло за Чистење. Тенок Молив За Очи За Очи Водоотпорен Молив За Очи Тенок Прецизен Целодневен Црн Молив За Очи Со Течна Шминка За Жени 1мл Бришење Молив За Очи Пенслим Пенкало За Очи Водоотпорен Молив За Очи Тенок Прецизен Целодневен Црн Молив За Очи Со Течна Шминка За Жениматеријал : Пластикбој : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 12гпакет големина : 13, 5х1, 5х2, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат