0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ланг алатки 401 брз дефлатор со ознаки за локација на TPMS

Ланг алатки 401 брз дефлатор со ознаки за локација на TPMS

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Приклучоците се јасно обележани со LF (лево предниот дел) и RF (десниот преден) LR (лево заден дел) и RR (десно задно) за лесна идентификација, така што гумите можат да се вратат во првобитната позиција без TPMS да треба да се ресетираат. Портокалово анодизиран алуминиум со трајни ознаки за лесна идентификација. Исекот овозможува брза евакуација на воздухот без да се отстрани јадрото на вентилот. Приклучокот, исто така, држете ги капачињата на вентилот за лесно складирање. Книрлинг создава сигурен зафат дури и во мрсни ситуации. Приклучоците се јасно обележани со LF (лево предниот дел) и RF (десниот преден) LR (лево заден дел) и RR (десно задно) за лесна идентификација, така што гумите можат да се вратат во првобитната позиција без TPMS да треба да се ресетираат. Портокалово анодизиран алуминиум со трајни ознаки за лесна идентификација. Исекот овозможува брза евакуација на воздухот без да се отстрани јадрото на вентилот. Приклучокот, исто така, држете ги капачињата на вентилот за лесно складирање. Книрлинг создава сигурен зафат дури и во мрсни ситуации. Направени во САД, алатки за ланг (401) брзи дефлатори со ознаки за локација TPMS ви овозможуваат да ја идентификувате локацијата за враќање на гумите, без да ги ресетирате TPM. Овие приклучоци ги држат капачињата на вентилот за лесно складирање и плетење создава сигурен зафат, дури и во мрсни ситуации.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат