0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Атлетски Маици Женски Ливчиња Ракави Врвови V Вратот Краток Ракав Бејзбол Кошули Симпатична Лето Лето

Женски Атлетски Маици Женски Ливчиња Ракави Врвови V Вратот Краток Ракав Бејзбол Кошули Симпатична Лето Лето

DEN 91.04
Достапно за нарачка

Залиха

100% Полиестер. Произведено во САД и Увезено. 7-15 дена испорака. ✦✦Моите Женски Блузи Со Четврт Ракави Се Облекуваат Кошули Со Долги Ракави За Жени Женски Со Долги Ракави Туника Дама Туника Маица Девојче Маица Женски Кул Маици Долги Туника Блузи Хеланки Женски Тесни Кошули Со Долги Ракави Кошули За Трчање Жени Пакувајте Маици За Белило жени под Блуза Женски Божиќни Фустани Жени Со Долги Ракави Лабави Врвови Фитнес Врвни Жени Со Долг Сон Женски Туника Со Кратки Ракави Жени Долги Женски Копчиња надолу кошула женска памучна Блуза Женски Кратки Ракави Летни Врвови Плус Големина Пуловер Џемпери. 3/4 Ракави Туника Блузи За Хеланки Жени Лабава Фит Туника Блузи За Жени Раглан Маица Fall Блуза Елегантна Блуза Вежба За Вратот Шифон Кратки Жени Плус Големина Врвови Летни Женски Кратки Ракави Летни Врвови Жени Со Долги Ракави Краток Плетен Џемпер Елек Женски Блузи Жени под 20 Туника Џемпер Момче Девојче Фитнес Врвни Жени Долги Жени Кошула Со Копчиња Дечко Кошула Белило Маици Жени Долги Маици За Жени Да Носат Со Хеланки Женски Маици Графички. Женски Атлетски Маици Женски Ливчиња Ракави Блузи V Вратот Краток Ракав Бејзбол Кошули Симпатична Лето Лето Спортски Женски Ливчиња Ракав Блузи V Вратот Краток Ракав Бејзбол Кошули Симпатична Лето Обични Маици Лабава Фит Блузи Материјал : Најлон,Спандекс Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 130,00 гр големина на Пакетот : 25х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат