0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Златен скорпија тетоважа велосипедист извезена апликација железо-на лепенка ново

Златен скорпија тетоважа велосипедист извезена апликација железо-на лепенка ново

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Мерки ширина од 2,5 инчи високи 3,69 инчи. Идеално за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули. Нашите апликации исто така можат да се зашиени. Бесплатна испорака во светот, без ограничување на набавката!. Мерки ширина од 2,5 инчи високи 3,69 инчи. Идеално за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули. Нашите апликации исто така можат да се зашиени. Бесплатна испорака во светот, без ограничување на набавката!. Упатства за железо - вода за спреј на задниот дел од лепенката; Ставете лепенка на облека; Поставете температура на железо на "памук"; Покријте лепенка со парче влажна крпа; Железо за 30 до 40 секунди; Свртете ја облеката внатре и железо додека не се исуши.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат