0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Алатка за винил винил пискави винил винил филм за автоматско винил, филен винил винил, за автоматско винил, графики и декорации, нијанса на прозорецот, позадина, поз

Алатка за винил винил пискави винил винил филм за автоматско винил, филен винил винил, за автоматско винил, графики и декорации,

DEN 143.84
Достапно за нарачка

Залиха

Мала пластична почувствувана стиска (4inchx 2,9inch) е одлична за употреба, складирање и носење. И Suede и Microfiber Feel Edge ќе ви овозможат подобра заштита при инсталацијата. Не оставајте гребнатини зад измазнување. Исцедете ги воздушните меурчиња ефикасно од двата работ на апликацијата. Совршена алатка за стискање на Sleeegee за примена на винил завиткување, нијанса на прозорецот, прозорец филм, графики на возила, декорации, позадина, итн. Овие Screeegee се главно дизајн за елиминирање на воздушните меурчиња кога ќе го инсталирате само -лепилото винил филм, позадина и декорации. За обезбедување подобра заштита за вашиот винил филм, додаваме лепило на лепилото на работ на стискање, така што сите ознаки нема да заминат додека можете да ги добиете истите резултати за измазнување. Компактен стиска со ергономски и анти-лизгачки ленти, изграден со висок квалитет на пластичен материјал, заштедете време и пари. Ако чувството е скршено или валкано, можете да го замените со раскинување на стариот. Подготвен пакет : 3 x микрофибер се чувствуваше пискав (сина) 2 x велур се чувствуваше пискав (црна).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат