0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вклучување на ARMBAND рефлексивни спортски вежби за вежбање со ленти за куќиште за опсег, компатибилен со LG Tribute Royal - LG X Power - Microsoft Lumia 535 - Microsoft Lumia 640 - Microsoft Lumia 950

Вклучување на ARMBAND рефлексивни спортски вежби за вежбање со ленти за куќиште за опсег, компатибилен со LG Tribute Royal -

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Коста за вежбање на спортски салата за спорт, за да работи со лента за рака, лента за бенд, Neoprene Black. Удобен, материјал за влага. Прилагодлива спортска подготвеност за спорт. Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите функции без да се отстрани кожата. Облеката може да се носи на која било рака. Заштитете го вашиот телефон од гребнатини и оштетување. Clear Windows обезбедува заштита на екранот и пристап до пристап. Конструиран од лесен, отпорен на вода неопрена. Рефлексивни трим за да помогнете во видливоста. Рефлексивни акценти за зголемена видливост. Мал надворешен џеб за клучни или мали работи. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало). Коста за вежбање на спортски салата за спорт, за да работи со лента за рака, лента за бенд, Neoprene Black. Удобно и лесен, акционен амбрант го обезбедува вашиот уред на вашата рака додека вежбате. Одликувајќи се со вградена заштита на екранот и корисен џеб за клучеви, тоа е совршен придружник за вежбање. Акционерскиот амбрант додава слој за влага за влага на вашиот уред, заштитувајќи го од пот и елементите. Прилагодливиот прегратка се протега за удобно да одговара на широк спектар на големини на раката и го одржува вашиот уред близу и безбеден за време на секоја активност. Плус, малиот надворешен џеб е корисен за складирање на клуч, готовина или друга мала ставка. Armband нуди елегантен дизајн, додека удобната лента за прилагодување обезбедува универзално вклопување. Јасното покритие обезбедува удобен пристап до екранот на допир и интегриран џеб за клучеви што може да го задржи вашиот клуч за теретана. Sport Armband за вашиот уред е безбеден и удобен начин да ги слушате вашите мелодии додека согорувате калории. Ogогирање, трчање, одење, земете го вашиот уред со вас и слушајте мелодии. Боја : Црна. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат