0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Пачули - 32 FL Oz Aluminum шише w/капаче за приклучок - чисто есенцијално масло - GreenHealth

Пачули - 32 FL Oz Aluminum шише w/капаче за приклучок - чисто есенцијално масло - GreenHealth

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Green Health Patchouli е 100% чисто и природно есенцијално масло, пареа дестилирано од сушени лисја од кабински кабли. Може да се обидете да го мешате со сандалово дрво, Бергамот, кедар, роза, слатка портокал, Касија, Мирх, опопанакс и Клири Сејџ. Нашите 100% чисти и високо квалитетни масла се одлични за ароматерапија, бањи, ладни компреси, пареа на лицето, масажа и дифузери. Почувствувајте ја придобивката од целосно природни есенцијални масла!. Сите наши масла се 100% чисти, исто како и кога купувате 100% чист сок од портокал во супермаркетот. Тие не содржат ништо друго освен суштината на растението од кое се извлечени и самото масло, и никогаш не се разредуваат или се напојуваат. Секој наши масла има гаранција за враќање на парите! Ако не сте задоволни од вашиот производ од која било причина, едноставно известете нè и ние ќе работиме со вас за да се осигурате дека ќе добиете поврат или размена. Оваа гаранција ја чуваме како шоу на благодарност за нашите клиенти и ќе дадеме се од себе за да ве задржиме задоволни!. Обидете се со сите наши 100% чисти, високо квалитетни есенцијални масла!. Green Health Patchouli е 100% чисто и природно есенцијално масло, пареа дестилирано од сушени лисја од кабински кабли. Може да се обидете да го мешате со сандалово дрво, Бергамот, кедар, роза, слатка портокал, Касија, Мирх, опопанакс и Клири Сејџ. Нашите 100% чисти и високо квалитетни масла се одлични за ароматерапија, бањи, ладни компреси, пареа на лицето, масажа и дифузери. Почувствувајте ја придобивката од целосно природни есенцијални масла!. Сите наши масла се 100% чисти, исто како и кога купувате 100% чист сок од портокал во супермаркетот. Тие не содржат ништо друго освен суштината на растението од кое се извлечени и самото масло, и никогаш не се разредуваат или се напојуваат. Секој наши масла има гаранција за враќање на парите! Ако не сте задоволни од вашиот производ од која било причина, едноставно известете нè и ние ќе работиме со вас за да се осигурате дека ќе добиете поврат или размена. Оваа гаранција ја чуваме како шоу на благодарност за нашите клиенти и ќе дадеме се од себе за да ве задржиме задоволни!. Обидете се со сите наши 100% чисти, високо квалитетни есенцијални масла!. 100% чисто есенцијално масло од пачули што го продаваме : Ангелика корен, Анисон Starвезда, Анисед, Василиј, Василиј Индија, Беј, Бергамот, Бергамот Индија, Црн пипер, Кејд, Кајепут, Камфорт Вајт, Канга Јава, Кардамон, семе од морков, Касија, Седарвуд , Кедарвуд Атлас, цимет, цитронела, Клири мудрец, каранфилче пупка, лисја од каранфилче, куркума, кипарис, семе од копар, еукалиптус глобул, еукалиптус радија, анасон, игла, французи, Франкинсенс Индија, гарлиум, Гераниум, Грингер, Грајпфрут, Хелихрисум, Хо Вуд, Хисоп, Junунипер Бери, Лаванда, Лаванда 40/42, француски лаванда, лимон, лимон еукалиптус, лимон вербена, лимонога, вар, литса кобеба, мандарин, марџорам, мелиса лисја, миро, миро, миро, миртле, миритл, neem, neelem, Нероли, Нијаули, морско оревче, портокалова, портокалова 5х, портокалова крв, оригано, палмароса, семе од магдонос, пачули, јапонски пеперминт, врховен пеперминт, петитгреин, бор, розов гераниум, рузмарин, мудрец, шипрминт, шпиканард, стирекс, чајник, чај дрво , Чајно дрво Австралија, мајчина душица, црвена мајчина душица, валеријански корен, ванила, ванила 10 пати, екстракт од ванила, ветивер, зимзерен, јароу и иланг иланг.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат