0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Само 1 компјутер само рота решетка 18x9,5 PCD: 5x100 Офсет: 38 HB: 73 злато

Само 1 компјутер само рота решетка 18x9,5 PCD: 5x100 Офсет: 38 HB: 73 злато

DEN 681.60
Достапно за нарачка

Залиха

Само 1 компјутерски тркала и 1 капа. Rota Wheels користи методи за тестирање кои се во согласност со строгите барања на јапонскиот орган за инспекција на возилото (VIA) за стандардот JWL (Јапонски лесен легура). Доживотна гаранција за дефект на производство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат