0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CBConcept UL наведен, 10 стапки, 1080 лумен, 4000K мека бела, затемнета, 110-120V Flexible Flib LED лента за ленти, светлина од 180 единици 3528 SMD LED диоди, внатрешна употреба на отворено, вклуче

CBConcept UL наведен, 10 стапки, 1080 лумен, 4000K мека бела, затемнета, 110-120V Flexible Flib LED лента за ленти, светлина

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Подебел профил за подобра издржливост. 100% чисти бакарни жици за супериорна спроводливост. [60 Стандарден излез SMD3528 LED на 3,3ft] [1,46 вати на ft] [Стандарден излез, доволен во повеќето апликации во затворен простор. Ликерска лента, осветлување од визба и осветлување на прикажување. 【Ве молиме, забележете : светлото на лентата е затемнето. 120 Vled SMD јаже светлина : (и двете се исклучителни енергетски ефикасни)] [12 V предност : низок напон, помал pprofile, голема осветленост и флексибилна за употреба во многу апликации. Подебел профил за подобра издржливост. Објавување на круни / заливот Индиректно светло светло.Анти-Flammable.] [120 V предност : голема осветленост и флексибилен.] [Отпорен на вода]. ] [Големина : ширина од 0,45 инчи x 0,28 инчи дебелина] [интервали за сечење 19,685 инчи]. Осветлување на пејзажот и истакнувањето. Под/над осветлувањето на кабинетот.] [Отпорен на вода]. Може да се вклучи директно во излезот за електрична енергија во домаќинството. Може да се вклучи директно во излезот за електрична енергија во домаќинството. Може да се вклучи насока во куќна моќност. Недостаток е, може да му е потребен на трансформаторот, а максималната должина е само 16 '. Двоен слоеви дебела PBC табла за сигурни перформанси. Цврста конструкција сепак флексибилна. ] [Големина : ширина од 0,45 инчи x 0,28 инчи дебелина] [интервали за сечење 19,685 инчи]. 120 Vled SMD јаже светлина : (и двете се исклучителни енергетски ефикасни)] [12 V предност : низок напон, помал pprofile, голема осветленост и флексибилна за употреба во многу апликации. [Кул да се допре кога е осветлена и флексибилна и лесна инсталација. Тајван направи LED чип. UL 94 V-0 овластен. [Ние исто така нудиме сопствена должина, ве молиме контактирајте го нашиот претставник за продажба за помош. Max Run е 164 '.] [Напон : 120 V. Ве молиме, пребарувајте во или нашата онлајн продавница. [Ние исто така нудиме сопствена должина, ве молиме контактирајте го нашиот претставник за продажба за помош. Популарна апликација : . Само свиткувајте се на еден начин, не може да се извртува одлево надесно. Како и да е, потребниот затемнувач не е вклучен. [60 Стандарден излез SMD3528 LED на 3,3ft] [1,46 вати на ft] [Стандарден излез, доволен во повеќето апликации во затворен простор.] [120 V предност : голема осветленост и флексибилен.] [Напон : 120 V. Недостаток е, може да му е потребен на трансформаторот, а максималната должина е само 16 '.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат