0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BESPORTBLE 3pcs/ Сет Тоалет Мат Океан Стил Подводен Свет Делфин Карпе

BESPORTBLE 3pcs/ Сет Тоалет Мат Океан Стил Подводен Свет Делфин Карпе

DEN 276.48
Достапно за нарачка

Залиха

Капакот на тоалетот покрива со 2 парчиња еластични ремени може цврсто да се поправи на најблискиот капак на столицата. Безбедно и отпорно на лизгање и машинско перење. Прекрасниот дизајн на морскиот свет ја осветлува вашата бања и ја прави елегантна. Тепихот е погоден и за дневна соба, кревет, кујна, ходник и така натаму. Опис овој прекрасен дизајн на морскиот свет може да ја осветли вашата бања и да ја направи елегантна. Капакот на капакот на тоалетот доаѓа со 2 парчиња еластични ремени кои можат цврсто да се фиксираат на најблискиот капак на столицата. Тепихот е погоден и за дневна соба, кревет, кујна, ходник и така натаму. Безбеден е и отпорен на лизгање и може да се пере во машина. Карактеристики-Боја : Прикажано на сликите.- Материјал : Полиестер.- Правоаголна Големина На Подлогата : Прибл. 75х45х1см.- Големина На Тепих Во Форма На Буквата У : Прибл. 50х40см.- Големина На Капакот На Обликот : Прибл. 40х45см.- за трајна и долготрајна употреба.- Прекрасниот дизајн на морскиот свет ја осветлува вашата бања и ја прави елегантна.- Капакот на капакот на тоалетот со 2 парчиња еластични ремени може цврсто да се поправи на најблискиот капак на столицата.- Тепихот е погоден и за дневна соба, кревет, кујна, ходник и така натаму.- Безбедно и отпорно на лизгање и машинско перење.- Боја : Како Што Е Прикажано, Сина. Пакет Вклучувајќи 3 парчиња/ сет Океан Стил Подводни Светот Делфин Карпе Тоалет Мат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат