0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Н/Бања Фен Лавици, Ѕид Монтирани Фен Лавици, Не-Перфорирани Бања Решетката За Складирање Лавици

Н/Бања Фен Лавици, Ѕид Монтирани Фен Лавици, Не-Перфорирани Бања Решетката За Складирање Лавици

DEN 1805.28
Достапно за нарачка

Залиха

Мала големина, голема употреба. Дизајнот без удар не му наштети на ѕидот. Не зазема простор и е мултифункционално складирање. Антикорозивни и-доказ, не е лесно да падне. Аплицирајте за : бања, тоалет. Мала големина, голема употреба. Дизајнот без удар не му наштети на ѕидот. Не зазема простор и е мултифункционално складирање. Антикорозивни и-доказ, не е лесно да падне. Аплицирајте за : бања, тоалет. Мала големина, голема употреба.Панч-слободен дизајн не му наштети на wall.It не зазема простор и е мултифункционално складирање.Антикорозивни и-доказ, не е лесно да падне.Примени на : бања, toilet.Name : држач за Фен за Коса материјал : пластика метод на инсталација : без удирање белешки : 1. Поради рачно мерење, дозволете разлика од 1-3см.2. Поради екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата, ве молиме разберете, благодарам.Се продава само главната полица на производот, другите украси не се продаваат во тоалет во бањата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат