0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Суета Послужавник, Тоалет Резервоарот За Складирање Фиока, Смола Када Послужавник Бања Послужавник, Црвена &засилувач; Бели Вертикални Ленти

Суета Послужавник, Тоалет Резервоарот За Складирање Фиока, Смола Када Послужавник Бања Послужавник, Црвена &засилувач; Бели

DEN 1072.00
Достапно за нарачка

Залиха

Димензии-6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи. Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувања во 4-те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да се спакува рамно во вашиот случај или торба. Уникатен ден На Мајката И Роденден На Мајката Денот На Благодарноста Божиќни подароци за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка. Ставете го во бањата или кујната, додека ја миете раката, правите садови или подготвувате оброк. Практично и практично кожното јадење со доволно голем простор за поставување на прстените, обетките и ѓерданите или други ситници, можете да го ставите на вашата комода. Повеќе Детали Направени Од Целосно Супер Кожа за складирање на вашиот мобилен телефон, часовник, клуч, накит и промена. Кожен послужавник со елегантен зашиен дизајн, симпатичен и симпатичен изглед, ќе ви се допадне откако ќе го видите.погодност за Чување работи за брус, канцеларија, Забава На Отворено И убав изглед Како Мебел. Одличен начин да ги покажете и организирате вашите прстени, ѓердан, синџир за раце, нараквици, обетки и други разни парчиња накит, без да се грижите дали ќе се изгубат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат