0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
БГЛ Држач За Фен За Коса Лепило Нерѓосувачки Челик 304 Злато За Организатор На Бања Монтирање На Ѕид Или Без Вежба

БГЛ Држач За Фен За Коса Лепило Нерѓосувачки Челик 304 Злато За Организатор На Бања Монтирање На Ѕид Или Без Вежба

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Направете ја вашата бања поубава. Не се препорачува за насликани, позадини и нерамни површини. Декорација Убавина : Користење на црн лак површината на диспензерот за сапун, мазна и текстура, може да додаде убавина во вашата бања; Практични и Издржливи : одборот е метал. Висококвалитетна и извонредна изработка-држачите за фен за коса се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик СУС 304 и се третираат со антикорозивен третман за издржливост.Осигурајте се да ги исчистите и исушите ѕидните површини пред инсталацијата. МОДЕРЕН ИЗГЛЕД-Изгледа убаво и модерно, совршено го украсува вашето домаќинство, берберница и фризерски салон. Совршен дизајн На фен за коса сен-фен за коса е погоден за различни фен за коса.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат