0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Розова Среќен Роденден Банер - Роденден Декорации-За Девојки Момчиња Деца И Возрасни Роденден Декорација Партија Материјали

Розова Среќен Роденден Банер - Роденден Декорации-За Девојки Момчиња Деца И Возрасни Роденден Декорација Партија Материјали

DEN 107.04
Достапно за нарачка

Залиха

Што ќе добиете : пакетот содржи знамиња со 13 букви, 2 висечки жици и пластична игла; треба да ги соберете овие банери со висечката низа за да направите своја роденденска декорација. Материјал и Големина : Еднострано печатење на премиум бел картон, еколошки премиум материјал, може да се рециклира за повеќекратна повторна употреба; големина на знаме, 4,7" широк и 5,9" долг. Лесна инсталација : само повлечете ја јажето низ 2 дупки на секое знаме, лесно можете да го прилагодите растојанието помеѓу овие знамиња без да заземате премногу време и напор. Разновиден : Закачете го на масата, ѕидот, вратата или патеката за да создадете топла атмосфера за вашето семејство и пријатели, направете ги да се чувствуваат негувани и среќни. Применлива сцена : Совршена За украсување роденденски забави, роденденски забави за сите млади или стари, дури и за домашни миленици, додавајќи убава боја во вашата куќа или градина. Што ќе добиете : пакетот содржи знамиња со 13 букви, 2 висечки жици и пластична игла; треба да ги соберете овие банери со висечката низа за да направите своја роденденска декорација. Материјал и Големина : Еднострано печатење на премиум бел картон, еколошки премиум материјал, може да се рециклира за повеќекратна повторна употреба; големина на знаме, 4,7" широк и 5,9" долг. Лесна инсталација : само повлечете ја јажето низ 2 дупки на секое знаме, лесно можете да го прилагодите растојанието помеѓу овие знамиња без да заземате премногу време и напор. Разновиден : Закачете го на масата, ѕидот, вратата или патеката за да создадете топла атмосфера за вашето семејство и пријатели, направете ги да се чувствуваат негувани и среќни. Применлива сцена : Совршена За украсување роденденски забави, роденденски забави за сите млади или стари, дури и за домашни миленици, додавајќи убава боја во вашата куќа или градина. Што ќе добиете : пакетот содржи знамиња со 13 букви, 2 висечки жици и пластична игла; треба да ги соберете овие банери со висечката низа за да направите своја роденденска декорација.Материјал и Големина : Еднострано печатење на премиум бел картон, еколошки премиум материјал, може да се рециклира за повеќекратна повторна употреба; големина на знаме, 4,7" широк и 5,9" долг.Лесна инсталација : само повлечете ја јажето низ 2 дупки на секое знаме, лесно можете да го прилагодите растојанието помеѓу овие знамиња без да заземате премногу време и напор.Разновиден : Закачете го на масата, ѕидот, вратата или патеката за да создадете топла атмосфера за вашето семејство и пријатели, направете ги да се чувствуваат негувани и среќни.Применлива сцена : Совршена За украсување роденденски забави, роденденски забави за сите млади или стари, дури и за домашни миленици, додавајќи убава боја во вашата куќа или градина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат