0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Басдеј Банџи Попер 160

Басдеј Банџи Попер 160

DEN 499.52
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 6,3 инчи (160 мм). Тежина : 2,2 мл (62 гр). Кука : #2/0 (УЛ-66ТН). Прстен : #7. Преку жица линеарно : 0,06 инчи (1,4 мм). Големина : 6,3 инчи (160 мм). Тежина : 2,2 мл (62 гр). Кука : #2/0 (УЛ-66ТН). Прстен : #7. Преку жица линеарно : 0,06 инчи (1,4 мм). Силна привлечност и присуство Покани во пукање и нуркање што нема да исчезне на ветер или бранови. Обликот на длабоката чаша и формата на тенок куршум, а рамнотежата на тежината оптимизирана за пукање обезбедува без стрес и стабилни перформанси. Живото прскање и истиснување на звукот од внимателно изработената форма на чаша ви овозможува да достигнете подлабок подводен предатор вклучете ја целта. Непредвидливиот држи меур со лента за да создаде јато мамки што месото. Особено во ситуации кога рано примамливо со моливи, банџи попер може да донесе до залак, додека умно прилагодување на ширината на акцијата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат