0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Seilylanka 3000mAh ЗА ABB 7.2 V Ni MH батерија CD SDF-AK3 BBC Браун Boveri за самоинсталација Батерија Веркзеугакус

Seilylanka 3000mAh ЗА ABB 7.2 V Ni MH батерија CD SDF-AK3 BBC Браун Boveri за самоинсталација Батерија Веркзеугакус

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Батерија за самоинсталирање Напон : 7.2 Волт Капацитет : слободно избирање! Систем : Ni-MH составен од : 6x sub клетки (околу 43x23mm по ќелија) Погоден За : ABB, SDF-AK 3, BBC, Браун Boveri, 7.2 Волти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат