0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Замена на батеријата За Теме VX-230 VX-231 VX-234 VX-231L FNB-V132Li FNB-V131Li

Замена на батеријата За Теме VX-230 VX-231 VX-234 VX-231L FNB-V132Li FNB-V131Li

DEN 472.00
Достапно за нарачка

Залиха

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : VX-230 VX-231 VX-234 VX-231 L. Димензии : 89.94 x 56.86 x 22.62 mm Тежина : 193.0 g Напон : 7.4 V, Капацитет : 2600m Ah, WH : 19.24 Wh. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција Во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за Сад и Канада . - Компатибилен Модел : VX-230 VX-231 VX-234 VX-231 L - Компатибилен Број На Дел Од Батеријата : FNB-V132 Li FNB-V131 Li-Ro HS одобрени за токсични бесплатни. - СЕ И ИСО9001 Сертификат за обезбедување на квалитет. Совети Пред Купување ве Молиме внимателно потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот од батеријата пред да го купите. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете ни е-пошта со вашите детали за батеријата или слики, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат