0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бавен шпорет на Хамилтон Бич 4-кварта со 3 поставки за готвење, капакот на камени и стакленички капаци за миење садови, не'рѓосувачки челик

Бавен шпорет на Хамилтон Бич 4-кварта со 3 поставки за готвење, капакот на камени и стакленички капаци за миење садови, не'рѓосувачки

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Лесно гответе вкусни оброци : Овој бавен шпорет на Хамилтон Бич има едноставни рачни контроли кои го олеснуваат создавањето на вкусни оброци со минимален напор и одлични резултати. Само свртете го бирање. Не е потребно гледање. Го храни целото семејство : Бавниот шпорет на 4 кварта има каменувач со камења што е совршен за оброци со еден тенџере, месо и живина. Willе држи пилешко 4 фунти или печено 2 фунти. Им служи на 4+ луѓе. Одржувајте ја идеалната температура : Овој бавен шпорет ви овозможува да го готвите оброкот на ниско или високо, а потоа да се префрлите за да останете топло кога готвењето е завршено за да ја одржите идеалната температура сè додека не сте подготвени да јадете. Лесно сервирање : Отстранливиот stoneware crock го олеснува носењето оброци од бавниот шпорет до масата. Едноставно за чистење : Овој бавен шпорет има отстранлив камен на каменување и стаклен капак кои се машини за миење садови безбедни и лесни за чистење. Crock може да се користи и во рерната или микробранова печка. Лесно гответе вкусни оброци : Овој бавен шпорет на Хамилтон Бич има едноставни рачни контроли кои го олеснуваат создавањето на вкусни оброци со минимален напор и одлични резултати. Само свртете го бирање. Не е потребно гледање. Го храни целото семејство : Бавниот шпорет на 4 кварта има каменувач со камења што е совршен за оброци со еден тенџере, месо и живина. Willе држи пилешко 4 фунти или печено 2 фунти. Им служи на 4+ луѓе. Одржувајте ја идеалната температура : Овој бавен шпорет ви овозможува да го готвите оброкот на ниско или високо, а потоа да се префрлите за да останете топло кога готвењето е завршено за да ја одржите идеалната температура сè додека не сте подготвени да јадете. Лесно сервирање : Отстранливиот stoneware crock го олеснува носењето оброци од бавниот шпорет до масата. Едноставно за чистење : Овој бавен шпорет има отстранлив камен на каменување и стаклен капак кои се машини за миење садови безбедни и лесни за чистење. Crock може да се користи и во рерната или микробранова печка. Оброците практично се прават во бавниот шпорет на Хамилтон Бич® 4 квартал. Додадете состојки, изберете ја вашата поставка и бавниот шпорет го прави остатокот. Тоа е совршена големина за семејни оброци. Има пилешко 4 фунти или 2 lb. печено. Им служи на 4+ луѓе. Додадете ги вашите состојки, свртете го бирање за да го изберете вашето поставување и оставете го бавниот шпорет да го направи остатокот. Овој бавен шпорет е совршена големина за семејни оброци. Има stoneware crock што може да одговара на најразлична храна, од лазања и десерти до месо и живина. Willе држи пилешко 4 фунти или печено 2 фунти и ќе им служи на 4+ луѓе. Гответе го вашиот оброк на ниско или високо и потоа префрлете се за да останете топло кога готвењето е завршено за да ја одржите идеалната температура сè додека не сте подготвени да јадете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат