0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Иџијами Бенто Кутија За Ручек За Возрасни, контејнери за ручек од 1400 мл со 3 Прегради, Кутија За Ручек Бенто За Деца Назад На Училиште, Машина ЗА Миење Садови, Бпа Бес?

Иџијами Бенто Кутија За Ручек За Возрасни, контејнери за ручек од 1400 мл со 3 Прегради, Кутија За Ручек Бенто За Деца Назад

DEN 255.84
Достапно за нарачка

Залиха

?Безбеден Материјал За Храна-контејнерите за ручек ИЏИЈАМИ се направени од пп материјал За храна, Без Бпа и Нетоксичен. Здраво за деца на возраст од 6 години и повеќе И Возрасни. ?Контејнери за Ручек отпорни на истекување За Возрасни и Деца - целата кутија за ручек е дизајнирана да биде отпорна на истекување. Бенто кутијата има капак за заклучување со четири точки што цврсто ја заклучува кутијата За ручек Додека прстенот на заптивката е околу страната за да не истече кутијата. ?Повеќенаменски Прегради и Сет За Прибор за Јадење - кутијата за ручек бенто за деца го служи вашето главно јадење, овошје, закуски или сос одделно. Чувајте ја храната чиста без мешан вкус. ? Контејнери За Кутии За Ручек За Деца Безбедни за Микробранова печка И Машина за Миење Садови - Погодни За употреба на -20 ° C до 110 ° C. Идеални За употреба во микробранова печка, фрижидер и машина за миење садови (ве Молиме отстранете го капакот пред микробранова печка) безбедна Температура Во Микробранова печка 2-4 минути под 248€. ?Отворено И Лесно За Носење Кутија За Ручек Бенто-дизајнот е лесен за носење храна и салата за ручек кога сте на училиште, канцеларија, пикник и патувања. Одличен Подарок за вашето семејство и пријатели.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат