0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ПОМИСЛЕТЕ На Кутија За Термичка Храна, Кутија За Ручек Бенто 3 Слоја Нерѓосувачки Челик Отпорен На Истекување Контејнер За Складирање Храна Термички Изолиран Сад З

ПОМИСЛЕТЕ На Кутија За Термичка Храна, Кутија За Ручек Бенто 3 Слоја Нерѓосувачки Челик Отпорен На Истекување Контејнер За Складирање

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Дизајнот е исклучителен и дарежлив и не зазема простор. МАТЕРИЈАЛ ЗА ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ХРАНА : внатрешноста на оваа 3-слојна кутија за ручек е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик ОД нерѓосувачки челик SS304, кој никогаш нема да ' рѓосува и е природно без бпа. Тоа не го задржува вкусот или мирисот, тоа е безбедно, здраво и издржливо, така што можете постојано да го користите. Дизајнот е исклучителен и дарежлив и не зазема простор. ИДЕАЛЕН ИЗБОР : исклучителна изработка и исплатлива. Опис изолација постојана и зачувување на топлина со двојни рачки, лесен За носење силик1 прстен подобрување на ефектот на запечатување пп материјал надвор од нерѓосувачки челик внатрешни Спецификации : време на зачувување На Топлина : 2 часа Капацитет : 600мл, 900мл, 1200мл Боја : Сина Големина на 3 слоја : 11см х 22,5 см Содржина На Пакетот : 1 х Кутија За Ручек Забелешка : функцијата за зачувување на топлина е во рок од 2 часа, а двојниот слој е анти-изгореници. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : може да се користи за топла храна (како супа, пржен ориз, итн. ЗАОБЛЕНА РАЧКА : кутијата за ручек со топлинска изолација прифаќа designономски дизајн на заоблена рачка, што е поудобно и поудобно за носење.) или ладна храна (како салата, тестенини, овошје, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат