0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дилгл Кпоп Бангтан Момчиња 2023 Календар 7 х 5,3 Инчен Месечен Квадратен Ѕиден Календар со 12 Налепници За Момчиња Од Бангтан Музички Календар За Момчиња Од Бангтан-Кал?

Дилгл Кпоп Бангтан Момчиња 2023 Календар 7 х 5,3 Инчен Месечен Квадратен Ѕиден Календар со 12 Налепници За Момчиња Од Бангтан

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Бангтан Бојс е јужнокорејска момчешка група, вклучувајќи Рап Чудовиште, Џин, Суга, Ј-Хоуп, Џимин, В и Јунг Кук. Изработена од висококвалитетна хартија, издржлива и еколошка. Големина на производот : 7х5, 3 инчи. Висок Квалитет и Мода, Погоден За Секаде.Различни стилови фото картички за да ги задоволат сите ваши потреби. Тоа е добар подарок ЗА АРМИСКИТЕ Девојки. Зошто да изберете DYLLGL? нашите производи се со висок квалитет и ние се стремиме да обезбедиме витез сарвице. Користи совршено пакување и брза логистика. ●Спецификации : Material Материјал : висококвалитетна хартија . ✧Големина : 11,5 х 16,4 инчи. ✧Тема : Бангтан Момчиња/Скитници Деца Календар ✧Услови : Сосема нов пакет вклучува : Бангтан Момчиња Календар+Налепници Скитници Деца Календар+Налепници 100% Гаранција За Задоволство : АКО не сте целосно задоволни, ТОГАШ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ И ние ќе ви дадеме Задоволно решение.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат