0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Hdlexd дете за новороденчиња бебе девојчиња чипка руфле цветачи еластични памучни туту брифинзи гаќички долни шорцеви

Hdlexd дете за новороденчиња бебе девојчиња чипка руфле цветачи еластични памучни туту брифинзи гаќички долни шорцеви

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

100% памук. Само миење на рацете. Материјал : 100% памук. Мека, дише и удобно за носење. Цврста боја, добра еластичност на половината, измешана решетката, супер слатка за вашите мали бебиња. Три големини за избор, големина S : половината : 14,17 "/36cm, одговара на 0-6 месеци; големина М : половината : 14,96"/38cm, одговара на 6-12 месеци; Size L : Waist : 15.75"/40cm, fits 12-24 months. Perfect for beach trips, daily wear, playing, photography props, party, daily wear, baby shower, birthday party, Halloween, Thanksgiving, Christmas and so on. So Прекрасна и совршена да се носи сам со врвот, над под фустани, туту и ​​петицит.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат