0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Швајцарски Само Оригинален Коњски Костен / Венен Гел 60гр 2.1 мл

Швајцарски Само Оригинален Коњски Костен / Венен Гел 60гр 2.1 мл

DEN 636.80
Достапно за нарачка

Залиха

Гелот венен стимулира, утешува и ја враќа леснотијата на уморни и тешки нозе со проширени и пајакови вени. ВЕНЕН ГЕЛ 60ГР / ШВАЈЦАРИЈА САМО ГЛАВНИ АКТИВНИ СОСТОЈКИ *Коњски Костен *Руско *СЕКУНДАРНИ СОСТОЈКИ На Антенарија *Спирулина *Ментол *Рузмарин *лаванда за стимулирање, удобност и враќање на леснотијата на уморни и тешки нозе со проширени вени и мали пајаци. * За тонирање и зајакнување на кожата и нејзината потпорна функција. * Освежете ја и утешете ја кожата кога се чувствува жешко. * Подобрете ја неговата текстура оставајќи ја мека, навлажнета и свиленкаста . * Намалете, преку неговите осветлувачки пигменти, појавата на проширени вени и пајакови грини . КАКО ДА СЕ користи *Масирајте нагоре од глуждовите до бутовите со акцент на малите пајаци и проширените вени, така што масажата помага да се активира и повторно да се започне циркулацијата со многу позитивен ефект врз проблематичните области. * Секојдневната и постојана употреба постепено ќе го подобрува досадното чувство на вашите уморни и тешки нозе . *Пред да нанесете Венен Гел, нанесете Педибалм на целата должина на нозете, глуждовите и стапалата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат