0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
3 Парчиња Комплет За Боја На Веѓи Вклучува Јасен Гел За Веѓи ,Молив За Веѓи, Водоотпорна Помада За Веѓи, Долготрајни Комплети За Шминка За Веѓи

3 Парчиња Комплет За Боја На Веѓи Вклучува Јасен Гел За Веѓи ,Молив За Веѓи, Водоотпорна Помада За Веѓи, Долготрајни Комплети

DEN 526.40
Достапно за нарачка

Залиха

?[ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И СОЗДАВАЊЕ ДИВИ ВЕЃИ ]овој гел за веѓи три-во-едно е лесен за употреба, што ни овозможува да создадеме целосен, меки, ламинирани диви веѓи изглед од дома додека салоните остануваат затворени. ?[ДРЖЕТЕ И МЕКИ ВЕЃИ ]овој гел за веѓи ќе ги поправи и држи веѓите на место со меко, флексибилно држење што нема да се зацврсти или снегулки.Гелот за веѓи чист доаѓа со двојна разноврсна четка за чешлање и прави веѓите да изгледаат повеќе меки и дефинирани. ?[ПРЕЦИЗНА АПЛИКАЦИЈА И ВАЈАЊЕ ВЕЃИ ]оваа вградена четка под агол за веѓи за прецизна примена. Водоотпорната помада за веѓи има свиленкаста и кремаста текстура, а помадата за веѓи е природна по боја, не се собира, долготрајна, отпорна на дамки, која продолжува деликатно за да ги изваја веѓите. ?[ПРЕЦИЗЕН СОВЕТ И ПОПОЛНЕТЕ МЕСТА]ова е водоотпорен молив за веѓи што може да се повлече со прецизен врв што создава потези слични на коса за прецизно дефинирани,природни и долготрајни веѓи. Најдобар молив за веѓи за пополнување на ретки точки. ?[КОЗМЕТИКА БЕЗ СУРОВОСТ И ПРИЈАТЕЛСКА ЗА КОЖАТА] : ние не тестираме ниту еден од нашите производи на животни. Нашите комплети гелови за веѓи се без мирис и се тестираат од дерматолози и офталмолози. Овој комплет гел за веѓи е безбеден за употреба со чувствителни очи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат