0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мазна Боја Држи Природни Мулти Цел Водоотпорен Не Размачкана Веѓа Боење Пенкало Издржливи Не Избледуваат Око Шминка Влажни &засилувач; Диви Веѓа Молив Медиум

Мазна Боја Држи Природни Мулти Цел Водоотпорен Не Размачкана Веѓа Боење Пенкало Издржливи Не Избледуваат Око Шминка Влажни &засилувач;

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Исклучителен Дизајн : Извонредниот Дизајн Точно Го Оцртува Крајот На Веѓите И Крајот На Веѓите, Ги Исполнува Тенките Веѓи Што Недостасуваат И Претставува Опуштен И Удобен Ремен. Прецизна Шминка За Моливи За Веѓи Засекогаш Лагер За Усни 10 Лесни Стапчиња За Депилација На Веѓи Стапчиња За Веѓи Мапирање На Веѓи Облоги За Очи Со Моливи За Жени Молив Матрица За Веѓи Четири Точки Пенкало За Веѓи. Посветеност На Клиентите : Доколку Не Сте Задоволни Со Овој Производ Или Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не. Ние Веднаш Ќе Се Справиме Со Вашиот Проблем И Ќе Ви Обезбедиме Задоволително Решение. Стап За Контурирање На Бојата на Веѓите За Среден Острилка За Шминка На Кожата Подигнување И Нијанса На Молив Конечно Влакна За Коса Средна 28 Дневна Боја на Веѓи Гел За Веѓи Боја Гел За Поставување На Веѓи Апликатор За Подготовка На Кожата. Бојата На Веѓите Создава Многу Природен Изглед И Форма На Веѓите, Совршена И Ја Модифицира Целата Шминка. Шминка Острилка Молив Шминка Засекогаш Шминка Засекогаш Усна Лагер 10 Веѓа Молив Светлина Точка Веѓа Чау Веѓа Мапирање Молив Лесно Веѓа Матрица Веѓа Гел Темно. 3 Бои За Избор-За Да Се Обезбеди Најдобра Боја За Различни Тонови На Коса и Кожа, Ова е Добар Подарок за Жени и Девојки. Нијанса На Трепките Молив За Мапирање На Веѓите 28 Дневна Боја На Веѓите Гел За Веѓи Боја Гел За Веѓи Темна Матрица За Веѓи Веѓи Молив Апликатор За Подготовка На Кожата Матрица За Веѓи. Мазна Боја Држење Природно Повеќенаменско Водоотпорно Пенкало За Боење На Веѓи Без Размачкување Издржливо Не Избледување На Шминка За Очи Влажно И Диво Моливче За Веѓи Средно мазна боја држење природно повеќенаменско водоотпорно пенкало за боење на веѓи без размачкување издржлив Материјал за шминка за очи што не избледува : Пластична Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 25гр големина На Пакетот : 16х4х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат