0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Разноврсна wallидна поправка боја спреј за спреј, боја на боја, бела кора од боја, ја покрива дамката запечатување на таванот, отстранувач на дамки за wallиден таван, 60 м

Разноврсна wallидна поправка боја спреј за спреј, боја на боја, бела кора од боја, ја покрива дамката запечатување на таванот,

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

【Разновидна боја за поправка на wallидот】 Писма за деца, мувлосани wallsидови, пукнатини од wallидови, пожолтување на wallsидовите и многу повеќе се работите што ве мачи најмногу? Поправете ги дамките од wallидот лесно со оваа боја на wallидот. 【Ефективно поправка】 Лесно ги опфаќа дамките во домаќинството, може да ги покрие сите видови на дамки на wallидови. Дајте му на вашиот дом нов изглед. Chainид Директен спреј за спреј】 Бојата за спреј за домаќинството доаѓа со дизајн на млазницата, не грижете се за обојување на облеката, тоа е погодно и брзо. 【Лесно да се користи】 Извадете го wallидот и спреј боја директно. Протресете го шишето за да се измеша добро.Прај напред и назад рамномерно и тенко. Да се ​​исуши за да се добие реновиран wallид. 【Домаќински производи】 Со ова шише wallидна боја за само-спреј, не мора воопшто да се грижите за проблемите со wallидовите, совршено уживајте во животот. 【Разновидна боја за поправка на wallидот】 Писма за деца, мувлосани wallsидови, пукнатини од wallидови, пожолтување на wallsидовите и многу повеќе се работите што ве мачи најмногу? Поправете ги дамките од wallидот лесно со оваа боја на wallидот. 【Ефективно поправка】 Лесно ги опфаќа дамките во домаќинството, може да ги покрие сите видови на дамки на wallидови. Дајте му на вашиот дом нов изглед. Chainид Директен спреј за спреј】 Бојата за спреј за домаќинството доаѓа со дизајн на млазницата, не грижете се за обојување на облеката, тоа е погодно и брзо. 【Лесно да се користи】 Извадете го wallидот и спреј боја директно. Протресете го шишето за да се измеша добро.Прај напред и назад рамномерно и тенко. Да се ​​исуши за да се добие реновиран wallид. 【Домаќински производи】 Со ова шише wallидна боја за само-спреј, не мора воопшто да се грижите за проблемите со wallидовите, совршено уживајте во животот. Карактеристики : 1. Писмање на деца, wallидни пукнатини, пожолтување на wallsидови и повеќе се работите што најмногу ве мачи? Поправете го wallидот лесно со оваа боја на wallидот. 2. Понатаму процесите на мелење, рафинирање и прочистување за подобрување на моќта на криењето. 3.Посакајте дамки од домаќинството лесно, можат да ги покриваат сите видови на дамки од wallидови. 4. Дајте му на вашиот дом нов изглед. Спецификација : 100% сосема нов и високо квалитетен капацитет : 60мл Пакетот содржи : 1 парчиња x wallиден спреј боја.

Карактеристики на предлогот

100% brand new and high quality:
Capacity:
60ml
The package contains:
1Pcs x Wall Spray Paint:

Купувачи како што избираат