0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Етика Менс Стејпл Боксер Краток | 2-Пакет Сина И Портокалова

Етика Менс Стејпл Боксер Краток | 2-Пакет Сина И Портокалова

DEN 456.00
Достапно за нарачка

Залиха

92% Памук, 8% Спандекс. Увезени. Машинско Перење. 2-Спакувајте Сина и Портокалова боја. Основната Долна облека За Мажи Етика претставува Форма, Вклопување и Функција. Основното Вклопување На Етика е она на што е изграден нашиот бренд и продолжува да биде стилот "Оди До" за речиси секоја пригода. Без Повлекување, Без Собирање. 92% Памук 8% Спандекс. Големина Шема : С : 28-30 М : 30-32 Л : 33-35 XL : 36-38 2 XL : 39-41 3 XL : 42-44 4 XL : 45-47.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат