0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ханес Крајната Машки 4-Пакет ComfortBlend Боксер Гаќи Со FreshIQ, Црна/Сива, X-Големи

Ханес Крајната Машки 4-Пакет ComfortBlend Боксер Гаќи Со FreshIQ, Црна/Сива, X-Големи

DEN 408.32
Достапно за нарачка

Залиха

60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Удобност флекс појас. Нема нога за возење. Ознака помалку-без гребење етикета. Освежете ја напредната технологија за заштита од мирис ги напаѓа бактериите што предизвикуваат мирис во вашата облека што предизвикува мирис на вашата долна облека и чорапи - па сега можете да се чувствувате свежо цел ден. Фитили влага. Ханес крајната супер мека удобностбленд боксерските гаќички обезбедуваат целодневна удобност со фрешик технологија и влага од фитили за да ви помогнат да бидете свежи од ден во ноќ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат