0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Предвремени Брави, Пружина Натоварена Вклучете Нерѓосувачки Челик Фати Стегач За Стегач За Заклучување За Кутија 10 парчиња, Заклучување На Фиоката

Предвремени Брави, Пружина Натоварена Вклучете Нерѓосувачки Челик Фати Стегач За Стегач За Заклучување За Кутија 10 парчиња,

DEN 270.40
Достапно за нарачка

Залиха

Нерѓосувачки челик : пружината натоварена е изработена од нерѓосувачки челик. Силен, убав, не е лесен за кршење или деформирање и може да се користи долго време. Силен и издржлив : фати хаспс клипот за стегање вграден во пролет не е лесно да се скрши, а дизајнот на пружината ви овозможува лесно отворање и затворање на оваа брава за вклучување натоварена со пружина. Широк спектар на употреба : заклучувањето На Фиоката е погодно за кутии, фиоки, куфери, кутии за алати итн. и е неопходен добар помошник за вашето семејство. Мазна површина : површината на Бравите е внимателно третирана, мазна и без гребнатини, совршена за украсување на кутиите, куферите итн. Лесен за инсталирање : моќната пружина на бравата На Кутијата лесно се затвора и отвора. Можете да користите брави за да го заштитите вашиот имот. Опис : Пролетта натоварени вклучите е направен од анти-корозија нерѓосувачки челик материјал, кој е издржлив. Лесно е да се инсталира, дизајнот со пружина и одличната напнатост го прават цврсто фиксиран кога е заклучен. Може да се користи во кутии, кутии со алатки, кутии, фиоки, кутии, дрвени ормари итн. Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината боите може да постојат мала разлика поради различни Екрани Пакет Вклучувајќи 10 * Пролет натоварени брави за вклучување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат