0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
25 Пара Спреј Тен Нозе Влошки За Еднократна Употреба Воздушна Четка Без Сонце Заштита На Стапалата Од Шатор За Сончање

25 Пара Спреј Тен Нозе Влошки За Еднократна Употреба Воздушна Четка Без Сонце Заштита На Стапалата Од Шатор За Сончање

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Залиха

25 Пара (50 стапки)за Еднократна употреба, луксузни стапала за Сончање. Идеален за употреба за време на третмани за сончање. Одлична алтернатива на флип апостолки или спа сандали. Нема да ја попречува апликацијата за сончање. 25 Пара (50 стапки)за Еднократна употреба, луксузни стапала за Сончање. Идеален за употреба за време на третмани за сончање. Одлична алтернатива на флип апостолки или спа сандали. Нема да ја попречува апликацијата за сончање. 25 Пара (50 стапки)Ги Штитат стапалата на стапалата на вашиот клиент за време на третманите за сончање со луксузните стапала за Сончање, совршен начин да спречите растворот за сончање да ги обои стапалата на стапалата. Овие за еднократна употреба, се придржуваат до стапалата за да обезбедат заштитна, хигиенска влечка. Одлична алтернатива на апостолките, овие висококвалитетни заштитници за ѓон не ги покриваат врвовите на стапалата на кој било начин, обезбедувајќи да не се мешаат во примената на тен. Додадете го овој основен производ во вашите материјали за еднократна употреба денес и веднаш ажурирајте ја услугата за сончање на вашиот клиент.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат