0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LLAWOOY TAEKWONDO KICK FACK, TARGE TRANABLE TKD CHICKING TARGES TARCES RADELS, ДЕЛОВНИ ПАТНИЦИ ЗА Кикбокс и карате тренинг Владени влошки

LLAWOOY TAEKWONDO KICK FACK, TARGE TRANABLE TKD CHICKING TARGES TARCES RADELS, ДЕЛОВНИ ПАТНИЦИ ЗА Кикбокс и карате тренинг Владени

DEN 315.20
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : Кик табли Карате Трајна пу -кожа надвор и висока еластична компресија сунѓер внатре. Погодно е за најразлични спортови како што се : бокс, Accesorios de karate para ninos taekwondo, кинески кунг фу, санда и wushu. Совршено за разни удари за тренинзи за тренери, Карате Шилд е професионално изработен за да апсорбира удар и клоци, штрајкови и удари, кука и џебови одново и одново, задолжително за луѓето кои вежбаат за обука за обука, кикбокс, карате, борбени тренинзи Аеквондо. Вградените табли во влошките создаваат гласен впечатлив звук кога ќе се погоди, помагајќи ви да ја измерите ефикасноста на вашите клоци и точноста на вашите штрајкови. Издржлив и лесен за чистење на надворешната страна од таеквондо подлогата е PU кожа што го олеснува чистењето, внатрешноста на неа е висока еластична компресија сунѓер му дава на еластиката што му е потребна на подлогата. Вградените табли во влошките создаваат гласен впечатлив звук кога ќе се погоди, помагајќи ви да ја измерите ефикасноста на вашите клоци и точноста на вашите штрајкови. 【Хуманизиран дизајн】 Карате кик падшас висока мекост и висока еластичност, што не само што е лесен за употреба, туку ја намалува и болката на долгорочната целна рачка на држење и во меѓувреме го прават зглобот да не се повреди. Оваа подлога за удар е погодна за погодна Обука за нозе за тинејџери и возрасни.material : PU кожа и еластична компресија сунѓер. Кога ќе ја започнете ата -ударната подлога, ќе се привлече звук што може да ги интересира вашите деца. Тежина : 350g за секоја влошки за клоци 3. 【Трајлив материјал и лесен за чистење】 Надворешноста на таеквондо подлогата е пичка кожа што го олеснува чистењето, внатрешноста на него е висока еластична компресија сунѓер обезбедува еластична што му е потребна на подлогата. Материјал : Кик табли Карате Трајна пу -кожа надвор и висока еластична компресија сунѓер внатре. Само зграпчете ја лентата за крај, завиткајте ги влошки за плескави околу зглобот и започнете да тренирате без да се грижите за подлогата што ви се лизга на рацете. 【Погодно за сите возрасти】 Двојни влошки за клоци доаѓаат со траен зглоб, без разлика дали сте професионален тренер или почетник, ќе работи добро за практиката на целта на боречките вештини за подобрување на вашата брзина, точност и сила. Погодно е за најразлични спортови како што се : бокс, Accesorios de karate para ninos taekwondo, кинески кунг фу, санда и wushu. 【Погодно за сите возрасти】 Двојни влошки за клоци доаѓаат со траен зглоб, без разлика дали сте професионален тренер или почетник, ќе работи добро за практиката на целта на боречките вештини за подобрување на вашата брзина, точност и сила. Оваа подлога за удар е погодна за погодна Обука за нозе за тинејџери и возрасни. Трајни изградени осигурувајќи се дека нозете се ослободени од повреди или иритација на кожата. Трајни изградени осигурувајќи се дека нозете се ослободени од повреди или иритација на кожата. 【Подобрете го вашиот впечатлив】 Подлогата за удар на Таеквондо е направена за тешки хит, комбинации за удирање и обука за брзина. 【Хуманизиран дизајн】 Карате кик падшас висока мекост и висока еластичност, што не само што е лесен за употреба, туку ја намалува и болката на долгорочната целна рачка на држење и во меѓувреме го прават зглобот да не се повреди. Големина : 38cm x 18.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат