0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Pbkinkm Порта Сплитер Адаптер Компјутерски Додатоци Лаптоп Десктоп Мобилен Телефон

Pbkinkm Порта Сплитер Адаптер Компјутерски Додатоци Лаптоп Десктоп Мобилен Телефон

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Ефикасна канцелариска размена на документи. Проширете ГО УСБ-интерфејсот со повеќе порти, канцеларијата е поудобна, а размената на датотеки лесно се врши. Материјал од алуминиумска легура со метална текстура. Поддршка четири истовремено проширување. Мобилен телефон итно полнење. Ефикасна канцелариска размена на документи.Проширете ГО УСБ-интерфејсот со повеќе порти, канцеларијата е поудобна, а размената на датотеки лесно се врши.Материјал од алуминиумска легура со метална текстура.Поддршка четири истовремено проширување.Мобилен телефон итно полнење.Големината е чисто рачно мерење, неизбежно ќе има грешка од 1-3 см, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Поради снимањето осветлување и разликата на секој монитор. Ќе има различни степени на разлика во бојата. Вистинскиот производ ќе преовладува.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат