0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Фитинзи За црева Бакарна Надворешна Жица Директна Г1/2 Бсп Машка Цевка За Продолжување На Конец Бакарна Цевка Надворешен Конец За Заби Додатоци За Бакарни Споеви

Фитинзи За црева Бакарна Надворешна Жица Директна Г1/2 Бсп Машка Цевка За Продолжување На Конец Бакарна Цевка Надворешен Конец

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Одговара на градинарски црева, прскалки, млазници и други алатки за наводнување во градината за широк спектар на апликации. Материјал : Месинг. Предности : силна и издржлива, релативно прифатлива цена, високи перформанси на трошоците. Големина на конец : 1/2". Продолжување : 50мм 80мм 100мм 120мм 150мм. Гаранција : обезбедена е 3 години гаранција за производот. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно испратете е-пошта или јавете ни се. Ние ќе го замени или рефундирање на вашите пари за било која причина.Материјал : Месингпредности : силна и издржлива, релативно прифатлива цена, високи перформанси на трошоците.Големина на конец : 1/2 " Продолжување : 50мм 80мм 100мм 120мм 150мммпакетот вклучува : 1 парчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат