0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2 Комплети 1-1/8 Правоаголник Свртете Заклучување Затворач Чанта Пресврт Заклучување Кожа Занает Додаток Чанта Заклучување ПТ060

2 Комплети 1-1/8 Правоаголник Свртете Заклучување Затворач Чанта Пресврт Заклучување Кожа Занает Додаток Чанта Заклучување ПТ060

DEN 63.84
Достапно за нарачка

Залиха

Производ : Свртете Брави Затворач. Пакетот вклучува : Пакет од 2 затворање торба. Големина На Затворачот за чанта : 1-1/8 " х 11/16 "(27 х 17 мм). Заклучувањето за вртење на торбата може да се користи како тока за торба за чанта, проекти, торба за вкрстено тело, торба за рамо, чанта итн. Лесен за инсталирање. По добивањето на производот, ќе знаете како да го користите. Ако не знаете, можете да го погледнете видеото на јутјуб. 2 комплети 1-1/8" Правоаголник Свртете Заклучување Затворач Чанта Пресврт Заклучување Кожен Занает Додаток Чанта Заклучување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат