0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Еднорог Цвет Еднократно Ладен Ракав За Кафе, Изолиран Држач За Чаши Од Неопренови со Рачка за 24~28 МЛ

Еднорог Цвет Еднократно Ладен Ракав За Кафе, Изолиран Држач За Чаши Од Неопренови со Рачка за 24~28 МЛ

DEN 1475.20
Достапно за нарачка

Залиха

Изолираниот ракав за кафе од неопренови со висока густина ги одржува вашите пијалоци ладни. Ја намалува кондензацијата; ги одржува рацете суви; нелизгачки стисок и удобно чувство; еднократно. Лесно е да се исчисти со едноставно фрлање во машината за перење или плакнење во мијалникот. Се протега за да одговара на различни чаши, шишиња и очила. Широки апликации : шарените печатени изолирани ракави можат добро да работат со различни шолји за кафе, чаши, шишиња со вода, тамблери и чаши со капацитет од 18 - 32 мл, можат широко да се применат во канцеларија, дом, автомобил, сала за состаноци, продавници и други места, тие се исто така практични додатоци за разни активности на отворено како пешачење, возење велосипед, пешачење, пикник на отворено, кампување, пловење и така натаму. Карактеристики : привлечен симпатичен стил на печатење : овие изолирани ракави со тамблери имаат различни деликатни отпечатоци како кучето, алпаката и пчелата, симпатичните обрасци што одговараат на класичните и живописни бои ги прават држачите за капакот на чашата слатки и привлечни, носејќи убави декоративни ефекти. Споделете со другите : Практичните И нежни држачи за чаши внесуваат погодност во вашиот живот, за да можете да земете топла вода со себе кога излегувате и избегнувате да се загревате, а рацете нема да ви се навлажни кога пиете ладни пијалоци во лето, студениот вкус може да трае подолго. Можете да ги споделите со вашите пријатели, членови на семејството и колеги. Спецификации : Материјал : Големина на неопренови : како што Е прикажана Сликата Боја : како што е прикажана сликата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат