0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Харио STF-300-B Tumbler, црна, 10,1 fl Oz, Thermal Tumbler со капак

Харио STF-300-B Tumbler, црна, 10,1 fl Oz, Thermal Tumbler со капак

DEN 484.80
Достапно за нарачка

Залиха

Материјали : Не'рѓосувачки челик, полипропилен, силиконска гума. Вакуум кригла од не'рѓосувачки челик со капак за удобна употреба во канцеларија или дома. Ситно жито испрскано со боја за солидна текстура. Големина : 3,1 x 3,0 x 5,9 инчи (7,9 x 7.6. Можете исто така да го поставите Ripper директно, за да можете да уживате во вашето кафе топло или ладно; Практичен капацитет : 10.1 fl Oz (302 ml). Вакуумската кригла од не'рѓосувачки челик со капак е погодно За употреба во канцеларија или дома, можете да го поставите и дрипачот директно, за да можете да уживате во вашето кафе топло или ладно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат