0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ласерграм 20oz вакуум изолирана чаша од тумблер, пингвин, вклучен персонализиран гравура

Ласерграм 20oz вакуум изолирана чаша од тумблер, пингвин, вклучен персонализиран гравура

DEN 559.84
Достапно за нарачка

Залиха

Дали барате дневен партнер за патувања? Оваа кригла ќе ја заврши работата, без разлика дали сте на пат кон канцеларијата, училиштето, па дури и на долго патување. Персонализирани токму онака како што го сакате! Секоја патна кригла е ласерска врежана со сликата што ја гледате на фотографијата заедно со сопственото име или сопствен текст. Кафе? Чај? Сок? Оваа кригла може да се справи со сето тоа, топло или ладно! Неговата изградба на не'рѓосувачки челик со двојно wallид ќе задржи 20 унци од вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови!. Дајте му како подарок на некој посебен или дајте му го на вашите пријатели во канцеларијата. Замислете го погледот на лицето кога ќе го видат своето име врежано токму на кригла!. Синтетичката кожна обвивка обезбедува удобен и безбеден зафат. Доаѓа со прицврстен капак за фитинг за да помогне во спречувањето на излевање. Дали барате дневен партнер за патувања? Оваа кригла ќе ја заврши работата, без разлика дали сте на пат кон канцеларијата, училиштето, па дури и на долго патување. Персонализирани токму онака како што го сакате! Секоја патна кригла е ласерска врежана со сликата што ја гледате на фотографијата заедно со сопственото име или сопствен текст. Кафе? Чај? Сок? Оваа кригла може да се справи со сето тоа, топло или ладно! Неговата изградба на не'рѓосувачки челик со двојно wallид ќе задржи 20 унци од вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови!. Дајте му како подарок на некој посебен или дајте му го на вашите пријатели во канцеларијата. Замислете го погледот на лицето кога ќе го видат своето име врежано токму на кригла!. Синтетичката кожна обвивка обезбедува удобен и безбеден зафат. Доаѓа со прицврстен капак за фитинг за да помогне во спречувањето на излевање. Оваа ставка е кригла со патувања од 20 унци што е ласерска врежана со сликата што ја гледате на фотографијата. Вашиот сопствен персонализиран текст ќе биде ласерски врежан под сликата. Криглата е изработена од не'рѓосувачки челик и е завиткана во синтетичка кожа. Се одликува со вакуумска изолација со двојна идови со јасен капак. Кликнете на копчето "Прилагодете сега" за да започнете со прилагодување на вашата кригла.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат