0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мидауто 304 Чаша За Изолација Од Нерѓосувачки Челик Голем Капацитет Права Чаша Мажи Жени Чај Нова Зелена Боја

Мидауто 304 Чаша За Изолација Од Нерѓосувачки Челик Голем Капацитет Права Чаша Мажи Жени Чај Нова Зелена Боја

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Чувајте топло 6 часа. Доказ За Истекување. 304 нерѓосувачки челик нерѓосувачки челик надворешниот слој. Капацитет : 350мл. Мидауту Боја : зелена : 304 нерѓосувачки челик големина : 6,5 x 15cmpackage Содржина : 1 x топлинска изолација само горенаведената содржина на пакетот, други не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат боја на предметот во малку поинаква од вистинската . Дозволеното мерење е +/- 1-3см.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат