0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
5 парчиња хавајски забава кокосово дрво слама шише Преносна чаша за пиење за летна плажа празнична фотографија декор за славење на банкет

5 парчиња хавајски забава кокосово дрво слама шише Преносна чаша за пиење за летна плажа празнична фотографија декор за славење

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал од одделение за храна, издржлив и безбеден. Декорацијата во кујната, дневната соба или забавата и прикажете го роденденското момче или девојче колку ви е гајле!. Најдобар избор за сок, млеко и. Може да имате неверојатна завршна обработка на вашата забава. Симпатична форма е погодна за деца и го осветлува денот на плажа! Изразете ја својата стилска личност и сјај го светло сонцето. Стилската и чудесната декорација доаѓа во секаков употреба материјал со висок квалитет. Погоден за семејна забава, излети на отворено, пешачење, патувања и употреба во канцеларија. Совршено ќе го украси вашиот простор. Одлично за комерцијална употреба, штандови за концесија, услуга за храна, училишта, бар, институционална и домашна и партиска употреба. Може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Материјал од одделение за храна, издржлив и безбеден. Декорацијата во кујната, дневната соба или забавата и прикажете го роденденското момче или девојче колку ви е гајле!. Најдобар избор за сок, млеко и. Може да имате неверојатна завршна обработка на вашата забава. Симпатична форма е погодна за деца и го осветлува денот на плажа! Изразете ја својата стилска личност и сјај го светло сонцето. Стилската и чудесната декорација доаѓа во секаков употреба материјал со висок квалитет. Погоден за семејна забава, излети на отворено, пешачење, патувања и употреба во канцеларија. Совршено ќе го украси вашиот простор. Одлично за комерцијална употреба, штандови за концесија, услуга за храна, училишта, бар, институционална и домашна и партиска употреба. Може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Опис Кој не се дружи на плажа? Понекогаш сè не е толку слатко кога е толку жешко и ви треба нешто за да ја угаснете жедта. Ова шише со слама вода е совршено за да го одржувате вашиот пијалок ладен и да се освежите на тие топли летни денови додека работите на тој тен. Функција - Боја : Мешана боја. - Материјал : пластика. - Големина : 32. 5 x 6. 5 x 6. 5см. - Обликот е погоден за деца и го осветлува денот на плажа! Изразете ја својата стилска личност и сјај го светло сонцето. - Одлично за комерцијална употреба, штандови за концесија, услуга за храна, училишта, бар, институционална и домашна и партиска употреба. - Погодно за семејна забава, излети на отворено, пешачење, патувања и употреба во канцеларија. - Најдобар избор за сок, млеко и. - Материјал од одделение за храна, издржлив и безбеден. Пакет, вклучувајќи 5 x Хавајски партиски кокосово дрво од слама шишиња со рачно мерење и снимање на светлина, бојата и примената големина ќе бидат малку поинакви, а вистинскиот производ што го добивате ќе преовладува.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат