0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мек Чекан За Лице, 6 мл., 10-1/2 Л

Мек Чекан За Лице, 6 мл., 10-1/2 Л

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Мек Чекан За Лице, 6 мл., 10-1/2" Л. Чекан Групирање На Производи Меки Чекани За Лице, Мек Чекан За Лице, Заменлив Врв Да, Совети За Чекан Вклучени Да, Најлон За Врвен Материјал, Тежина на Главата 6 мл, Врв На Чекан Диа. 1 инчи, Рачка Материјал Хикори, Вкупна Должина 10 1/2 инчи, Неспаркинг Не, Способен За Врзување, Цврстина На Врвот На Чеканот Мека/Тврда, Боја На Врвот На Чеканот Црвена/Жолта, Природна Боја На Рачката, Должина на Главата 3 7/8 инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат